Ritar DC12-200-F10 ciklikus zárt ólomakkumulátor 12 V/200 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
DC12-200-F10
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Ritar ólomakkumulátorok egyéb alkalmazásokhoz
Leírás
Töltési kisütési adatok
Kapacitás: 200 Ah
Max. áram: 2000 A
Jellemzők
Ciklikus: igen
Összetétel: ólom
Csatlakozó: F10
Belső ellenállás: 4 mOhm
Feszültség: 12 V
Maximális töltőáram: 60 A
Méretek csomagolással
Szélesség: 240 mm
Magasság: 219 mm
Mélység: 522 mm